Viskas apie video blogus.

raida ir perspektyvos…

O kur “stop“ mygtukas?

with 5 comments

Truputį užstabdžiau savo blogo kūrimą, nes visiškai išsisėmiau.  Kadangi jis susijęs su mano bakalauriniu darbu, kuris lygiai taip pat neprogresuoja, tai manau, kad reikia radikalių pokyčių. Tik kokių? Nežinau kaip pasistūmėti jau gerą mėnesį. Nežinau kokį video blogų tyrimą galėčiau atlikt, kad būtų tikrai aktualu. Tyrimas, aprašomas šiame bloge, manau iš esmės baigtas – išėjo žymiai trumpesnis nei tikėjaus, tad gėda būtų aprašinėt tokį diplominiam darbe 😉 . Žmonės, jei skaitot – mestelkit idėjų. 

Grįžkim prie temos. Techninės.

Youtube’as, Vimeo, videogaga [lietuviškasis] ir kiti panašūs video portalai teikia pagrindines vaizdo peržiūros funkcijas: play, pause, garso reguliavimas, ir kartais vaizdelio dydžio keitimas. O kur “stop“ ? 

Atrodo priekabių ieškojimas, bet jei interneto greitis nėra kosminis, ir viename puslapyje yra list’inami keli vaizdeliai, o pradėjus žiūrėti pirmąjį apsigalvojame – pereiname prie antrojo. Pastarojo krovimas bus žymiai lėtesnis, kol pirmasis nebus iki galo pakrautas (taipogi sulėtėjęs krovimas).  “Stop“ funkcija padėtų išvengti tokių nepatogumų. Juk dažnai paspaudžiame “pause“, kad užsikrautų visas vaizdelis ir palaukę galėtume žiūrėt be trukdžių. Bet jei apsigalvojame – sustabdyti krovimo negalime. Paspaudus “pause“ – sustoja vaizdas, bet krovimas vyksta toliau. Teisingai?

Written by Pirmas

2008/10/31 at 5:07 pm

Įrašyta kategorijoj Mintys

Tagged with , ,

5 atsakymai

Subscribe to comments with RSS.

 1. o tai jei paspaustume “close“ (kryzeli lango kampe)? 🙂

  cheese'ė

  2008/10/31 at 8:58 pm

 2. paspaudę kryželį uždarysime naršyklę ar tab’ą. Vienas iš galimų sprendimo variantų, tačiau nepatogu. aš kartais naudoju “refresh“, tuomet kai puslapis persikrauna visi vaizdeliai būna sustoję ir gali užsikrauti tą kurį nori. Tačiau jei nori pažiūrėti kitą – situacija vėl kartojasi. Ir taip pasaka be galo. Gal tai mano pedantiškumas, bet manau kad ne vienas esu kuris to “stop’o“ pasigedo.

  Pirmas

  2008/10/31 at 11:10 pm

 3. Dėl idėjų.
  Kiek suprantu pats su videoblogais linksti link paralelės su internetine TV ir pan. Bet mano manymu galima nagrinėti video internete ir video blogus kai viral marketing vieną esminių sudedamųjų.

  Pasigooglink pavyzdžius, kaip dvi panos buvo užėmę DIESEL svetainę (vienais apatiniais ;), ką jau bekalbėti apie Coca-Cola ir Mentos ir pan. Tik klausimas ar tai dar atitinka vbloging?

  estetas

  2008/11/03 at 11:23 pm

 4. Autoriui linkiu neprarasti energijos ir tęsti šį tinklaraštį – ilgainiui nuolatinių skaitytojų turėtų tik daugėti, kaip ir pačių videoblogų. Linkiu sėkmės.

  galvazmogupuosia

  2008/11/09 at 8:46 pm

 5. estetas> ačiū už idėjas. Kadangi apie Viral Marketing’a beveik nieko nežinau ir nėra laiko domėtis, tai po šios savaitės būtinai pasidomėsiu. Kiek spėjau suprast – tikrai turėtų būti įdomu. o Vblogging’ą suprantu kaip paprastą, rašytinį blogą, tik vaizdiniu pavidalu. Bet kokie vaizdeliai čia neturėtų būti suprantami kaip video blogas.

  galvazmogupuosia> ačiū už palaikymą. Tokie komentarai kaip tamstos – įkvepia tęsti pradėtą darbą 🙂

  Pirmas

  2008/11/10 at 1:58 pm


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: